ARTİST Heritage

Artist Heritage ile zamanda geriye adım atın. Kompakt ve taşınabilir, azaltılmış ayak izi, her kitin konser veren müzisyenlerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde kolayca saklanabileceği ve taşınabileceği anlamına gelir. Tamamen huş ağacı kaplaması, Artist Heritage’ın boyutunu gerçekten gizleyen, gerçek tonlardan daha büyük tonlar üretmesini sağlar ve bu da onu küçük mekanlar ve yaşam alanları için ideal kılar.

Blue Pearl (BPW)

Burgundy Pearl (BUW)

White Marine Silk (WMS)

Artist Heritage kitleri alanın kısıtlı olduğu durumlar için idealdir. Tamamen huş ağacı kaplama yapısından oluşan bu ses, her türe uygun, güçlü ama kontrollü bir ses sağlar.
Tüm Artist mermileri 7,5 mm, 6 katlı yapıya dayanmaktadır. Daha kalın bir kaplamanın seçilmesi, her bir bateri kitinin bir PA sisteminin amplifikasyonunun yardımı olmadan küçük ve samimi boyutlu mekanlarda öne çıkmasına olanak tanıyan daha fazla projeksiyon sağlar. Huş ağacı seçimi, büyük ağırlık ve atak ile parlak, net bir ton üretir ve bu da onu evde kayıt ve yayın için uygun hale getirir.
Her bir montaj donanımı parçası, her bir huş ağacı kaplamasının dayanıklılığını artırmak, ses kalitesini geliştirmek ve ayar stabilitesini artırmak için tasarlanmıştır. Premier’in zengin mirasına saygı duruşu niteliğindeki yeniden şekillendirilmiş düşük kütleli kulaklar, Art Deco hareketinden büyük ölçüde etkilenerek Artist Heritage’ın estetik cazibesini artırırken, kaplamaların serbestçe yankılanmasına olanak tanıyarak genel tonlarını, rezonanslarını ve performanslarını geliştiriyor.
Artist Heritage’ı diğer kitlerden ayıran şey, kompakt yapısı ve taşınabilirliğidir. Vintage tarzdaki davul setlerinden ilham alan bu kit, yalnızca daha küçük olmakla kalmıyor, aynı zamanda taşımayı, kurulumu ve paketlemeyi kolaylaştırıyor, aynı zamanda raf ve zemin tomlarında bulunan entegre hafıza kilitleri sayesinde zahmetsiz bir his veriyor. Bu, hatasız hassas konumlandırmayı garanti ederek kitinizi kurmanıza ve çok kısa sürede performans sergilemenize olanak tanır. Seyahat ederken ekstra rahatlık sağlamak için Artist Heritage ayrıca 70’lerin tarzı katlanır bas davul darbeleriyle donatılmıştır.
Artist Heritage, her biri kendi kişiliğine sahip olan ve uyumlu bir ahşap trampetle birlikte gelen üç benzersiz kaplama paketi halinde mevcuttur:
16” kaplama paketi – En küçük Artist Heritage seti, kitlerini taşımak için daha büyük bir aracın rahatlığına sahip olmayan davulcular için, fişten çekilmeden samimi gösteriler için mükemmeldir.
  • 18 inç paketi – Premier’in ikonik mirasından ilham alan bu Bebop tarzı kit, muhteşem bir ses sağlar.
  • 20 inç paketi – Premier’in orijinal ve en popüler kompakt kiti. Club forması önceki modelin orijinal sığ kabuk derinliğine geri dönüyor ve en küçük ayak izine bile etki ediyor.
Her Artist Heritage seti, Premier’in mirasına uygun, retro esintili benzersiz kaplaması sayesinde anında tanınabilir. Sunulan vintage kaplamalı kaplamalardan oluşan geniş seçenek, cesur, ikonik “P” armasıyla mükemmel bir kontrast oluşturuyor.
Gerçek hayattan daha büyük bir ses sunan harika estetiğe sahip bir bateri seti arzuluyorsanız ancak yer konusunda biraz sorunluysanız, Artist Heritage ideal bir seçimdir.