ARTİST

Premier’in 100. yıldönümünü kutlamak için piyasaya sürülen Artist Club 100, İngiliz Yarış Yeşili rengindeki orijinal ve popüler kompakt kitin özel bir sürümüdür.

ARTİST CLUP 100

Artist Club 100, 1999’da piyasaya sürülen orijinal ve popüler kompakt Club kitinin özel bir yüzüncü yıl sürümüdür.
Nihai kompakt bateri seti olarak tasarlanan Artist Club 100, 20″ x 8″ bas davulu, 10″ x 6″ tom, 13″ x 11″ ground tom ve 13″ x 5,5″ trampet davuluyla kökenlerine geri dönüyor. Hafif seyahat etmek isteyen davulcular için idealdir.
Tüm kaplamalar 7,5 mm’lik, 6 katlı huş ağacı yapısına dayalıdır ve gerçek hayattan daha büyük tonlar üretir. Daha kalın bir kabuğun seçilmesi, bateri kitinin küçük ve samimi boyutlu mekanlarda öne çıkmasına olanak tanıyan daha fazla projeksiyon sağlar. Parlak, belirgin ton tonları büyük bir ağırlığa ve ataklara sahipken, vuruşun son derece güçlü bir alt uç vuruşu var, bu da onu hem canlı hem de ev kayıt performansları için ideal kılıyor.
Her bir montaj donanımı parçası, Artist Club 100’ün kaplamasının dayanıklılığını artırmak, ses kalitesini geliştirmek ve ayar stabilitesini artırmak için tasarlanmıştır. Premier’in klasik formalar oluşturma konusundaki zengin mirasına bir saygı duruşu niteliğindeki yeniden tasarlanmış düşük kütleli kulaklar, Art Deco hareketinden büyük ölçüde etkilenerek Artist Club 100’ün estetik çekiciliğini artırırken, kaplamaların serbestçe yankılanmasına izin vererek genel tonlarını, rezonanslarını ve ses tonlarını iyileştiriyor. verim.
Katlanabilir bas davul darbeleri, entegre hafıza kilitleri ve tek tom tutucusu, Artist Club 100’ü son derece taşınabilir hale getirir ve azaltılmış ayak izi, hareket halindeki davulculara uyacak şekilde kolayca saklanabileceği ve taşınabileceği anlamına gelir.
Premier’in 100. yıldönümünü kutlamak için Artist Club 100’e son dokunuş, yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olan çarpıcı metalik İngiliz Yarış Yeşili kaplamasıdır.

ARTİST

ARTİST Serisi

Kusursuz Premier sesi arzulayan, ilerleyen davulcular için doğal bir ilerleme. Yeniden tasarlanmış düşük kütleli çıkıntılar, ISO yuvaları ve tamamen huş ağacından yapılmış kabuk, Artist’in sunduğu etkileyici sürdürülebilirlik, rezonans ve projeksiyon seviyelerine katkıda bulunuyor.

Indigo Burst (INB)

Sunset Coral (PNX)

Steel Grey (SGL)

Sunburst (SUB)

İlerleyen davulcu için bir sonraki doğal adım olan Artist, tamamı huş ağacından oluşan bir kaplamadan oluşur; bu özellik, 60 yılı aşkın bir süredir birçok ikonik Premier setinde bulunan ve klasik Premier sesin ayrılmaz bir parçası olmaya devam eden bir özelliktir.
Sanatçı kaplamaları 7,5 mm, 6 katlı bir yapıdan üretilmiştir. Daha kalın bir kaplamanın seçilmesi, PA sisteminden amplifikasyona ihtiyaç duymadan küçük ve samimi mekanlara uygun olağanüstü projeksiyon sağlar.
Huş ağacı aynı zamanda olağanüstü ağırlık ve atak ile parlak, net bir ton sağlar ve bu da onu evde kayıt ve yayın için uygun hale getirir. Tüm montaj donanımı, dayanıklılığı artırmak, ses kalitesini geliştirmek ve ayrıca her bir kaplamanın ayar stabilitesini geliştirmek için tasarlanmıştır.
Premier’in unutulmaz geçmiş tasarımlarının zengin mirasından ilham alan, yeniden tasarlanmış düşük kütleli çıkıntılar, şık bir dokunuş uyandıran Art Deco özelliklerine sahiptir. ISO süspansiyon montaj sistemi ile eşleştirildiğinde yalnızca genel estetik çekiciliği arttırmakla kalmaz, çıkıntılar kaplamaların serbestçe yankılanmasına olanak tanıyarak genel tonlarını, rezonanslarını ve performanslarını geliştirir.
Artist ile performans sergilemek, talep üzerine kendi davul teknolojinize sahip olmak gibidir. Tamamen yeni raf ve zemin tom braketleri, her bir tom’un hassas konumunu korumasını sağlayan entegre bir hafıza kilidi tasarımı kullanır. Performansınız ne kadar dinamik olursa olsun, raf tomları maksimum çalma stabilitesi için bas davuldan da monte edilmiştir. Her iki özellik de düzenli olarak prova yapan veya performans sergileyen ve hızlı kurulum ve paketlemeye ihtiyaç duyanlar için gerçek değerdir.
Sanatçı, bas davulla mükemmel uyum içinde çalışan, tamamı huş ağacından yapılmış uyumlu 14″ x 5,5″ trampetin dahil edilmesi sayesinde çok yönlü mükemmel bir performans sergiliyor. Trampetin çok yönlülüğü onu türden bağımsız olarak her türlü müzikal görevi üstlenmeye uygun hale getirir.
Merkezi parçası olan ünlü “P” arması sayesinde tanınması kolay Artist kitleri, sürekli kullanımla kaçınılmaz olarak ortaya çıkacak aşınma ve yıpranmaya karşı kitin dayanıklılığını artıran çeşitli parlak lake kaplamalarda mevcuttur.
Güvenilirlik, harika estetik ve en önemlisi ayırt edici Premier ses sağlayan Artist, yarının davulcularının doğal seçimidir.

ARTİST HERİTAGE

ARTİST Heritage

Artist Heritage ile zamanda geriye adım atın. Kompakt ve taşınabilir, azaltılmış ayak izi, her kitin konser veren müzisyenlerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde kolayca saklanabileceği ve taşınabileceği anlamına gelir. Tamamen huş ağacı kaplaması, Artist Heritage’ın boyutunu gerçekten gizleyen, gerçek tonlardan daha büyük tonlar üretmesini sağlar ve bu da onu küçük mekanlar ve yaşam alanları için ideal kılar.

Blue Pearl (BPW)

Burgundy Pearl (BUW)

White Marine Silk (WMS)

Artist Heritage kitleri alanın kısıtlı olduğu durumlar için idealdir. Tamamen huş ağacı kaplama yapısından oluşan bu ses, her türe uygun, güçlü ama kontrollü bir ses sağlar.
Tüm Artist mermileri 7,5 mm, 6 katlı yapıya dayanmaktadır. Daha kalın bir kaplamanın seçilmesi, her bir bateri kitinin bir PA sisteminin amplifikasyonunun yardımı olmadan küçük ve samimi boyutlu mekanlarda öne çıkmasına olanak tanıyan daha fazla projeksiyon sağlar. Huş ağacı seçimi, büyük ağırlık ve atak ile parlak, net bir ton üretir ve bu da onu evde kayıt ve yayın için uygun hale getirir.
Her bir montaj donanımı parçası, her bir huş ağacı kaplamasının dayanıklılığını artırmak, ses kalitesini geliştirmek ve ayar stabilitesini artırmak için tasarlanmıştır. Premier’in zengin mirasına saygı duruşu niteliğindeki yeniden şekillendirilmiş düşük kütleli kulaklar, Art Deco hareketinden büyük ölçüde etkilenerek Artist Heritage’ın estetik cazibesini artırırken, kabukların serbestçe yankılanmasına olanak tanıyarak genel tonlarını, rezonanslarını ve performanslarını geliştiriyor.
Artist Heritage’ı diğer kitlerden ayıran şey, kompakt yapısı ve taşınabilirliğidir. Vintage tarzdaki davul setlerinden ilham alan bu kit, yalnızca daha küçük olmakla kalmıyor, aynı zamanda taşımayı, kurulumu ve paketlemeyi kolaylaştırıyor, aynı zamanda raf ve zemin tomlarında bulunan entegre hafıza kilitleri sayesinde zahmetsiz bir his veriyor. Bu, hatasız hassas konumlandırmayı garanti ederek kitinizi kurmanıza ve çok kısa sürede performans sergilemenize olanak tanır. Seyahat ederken ekstra rahatlık sağlamak için Artist Heritage ayrıca 70’lerin tarzı katlanır bas davul darbeleriyle donatılmıştır.
Artist Heritage, her biri kendi kişiliğine sahip olan ve uyumlu bir ahşap trampetle birlikte gelen üç benzersiz kabuk paketi halinde mevcuttur:
16” kaplama paketi – En küçük Artist Heritage seti, kitlerini taşımak için daha büyük bir aracın rahatlığına sahip olmayan davulcular için, fişten çekilmeden samimi gösteriler için mükemmeldir.
  • 18 inç kabuk paketi – Premier’in ikonik mirasından ilham alan bu Bebop tarzı kit, muhteşem bir ses sağlar.
  • 20 inç kabuk paketi – Premier’in orijinal ve en popüler kompakt kiti. Club forması önceki modelin orijinal sığ kabuk derinliğine geri dönüyor ve en küçük ayak izine bile etki ediyor.
Her Artist Heritage seti, Premier’in mirasına uygun, retro esintili benzersiz kaplaması sayesinde anında tanınabilir. Sunulan vintage kaplamalı kaplamalardan oluşan geniş seçenek, cesur, ikonik “P” armasıyla mükemmel bir kontrast oluşturuyor.
Gerçek hayattan daha büyük bir ses sunan harika estetiğe sahip bir bateri seti arzuluyorsanız ancak yer konusunda biraz sorunluysanız, Artist Heritage ideal bir seçimdir.