ELİT Serisi

2 katlı Kuzey Amerika huş ağacı ve 2 katlı Kuzey Amerika akçaağacından, kayın destek halkalarından ve 3 mm’lik küçük tom çapından oluşan harmanlanmış bir kaplama. Elite’in 4,8 mm kalınlığındaki yeni ince kaplama yapısı, canlı performansınızın her nüansını aktarır.

Baby Blue (BBL)

Gunmetal Sparkle (GSX)

Copper Sparkle (CSX)

Rosewood Satin (ROS)

Walnut Satin (DWS)

White (WHL)

Premier’in yüzüncü yılında yeniden tanımlanan tamamen yeni Elite kaplama formülü, kapsamlı bir araştırma ve geliştirme sürecinin sonucudur. Üreticiler, mühendisler ve davulcularla yakın işbirliği içinde çalışarak çeşitli kaplama kalınlıkları ve kat kombinasyonları denendi. Amaç, canlı durumlar ve stüdyo kayıtları için en iyi sesi üreten karışımı keşfetmektir.
Sonuç, ilhamını Premier’in saygın ince kaplama tasarım mirasından alan bir yapıdır. Yuvarlaklığı koruyan ve kaplamayı daha da sabitleyen geleneksel 1″ kayın destek halkalarına sahip 4 katlı, 4,8 mm’lik yapı. Katlar, Premier’in öncülüğünü yaptığı Gen-X hibrit kaplama teknolojisine bir gönderme olarak, birinci sınıf Kuzey Amerika huş ağacı ve akçaağaçtan eşit ölçülerde harmanlanmıştır.
Elite’in ince yapı ve harmanlanmış kat kombinasyonu, kaplamalarının, ağırlık ve varlık katan şeffaf yüksek ve düşük güçlendirmelerle tam gövdeli bir ton sunmasını sağlar, bu da onları tüm müzik tarzlarına anında uyum sağlarken, en önemlisi de ilgili doğal ton niteliklerini korur.
Ayrıca, bir başka benzersiz Premier özelliği olan 3 mm’lik küçük tom çapı, davul kafasının 45 derecelik hassas kesimli yatak kenarı üzerinde daha düz oturmasına olanak tanıyarak daha kolay bir akort deneyimi sağlar ve sonuçta ortaya çıkan ton ve sürekliliği uzatır.
Optimum performans için tasarlanan ve geliştirilen Elite’teki her özelliğin, oyuncu deneyimini geliştirmek için benzersiz bir amacı vardır. Şık, derin krom Elite gergi kulakları maksimum kaplama rezonansına olanak tanırken, düşük profilli ISO montaj sistemi tüm rack tom’lardaki doğal tınıyı daha da geliştirir. Gövdenin doğal sesine odaklanmaya yardımcı olan 2,3 mm’lik üç flanşlı çelik halkalar sayesinde istenmeyen tüm tonlar büyük ölçüde azaltılır.
Dört gövde paketi seçeneği ve çok çeşitli ilave davul boyutlarıyla birlikte, her profesyonel davulcu için mükemmel kit tam burada, keşfedilmeyi bekliyor. Üç adet 14″ trampet modeli, her biri çelik emsallerine kıyasla çok daha parlak, daha sıcak bir ton sağlayan pirinç tellerle donatılmış, her türlü çalma durumuna rahatça uyum sağlar.
Elit kaplamaların önemi estetiğin çok ötesine uzanır. Her teklifin kendine özgü avantajları vardır.
Zamanlarını yolda geçiren turne davulcuları için, yüksek parlaklıktaki cila ve ışıltılı cila kaplamaların dayanıklı yapısı, Elite davulların geceler boyu süren yoğun kullanıma dayanabilmesini sağlarken, sahne ve mekan aydınlatmasına nefes kesici bir tepki sunar.
Stüdyoda oturum çalışmalarına daha fazla zaman harcayan oyuncular saten yüzeylere çekilecek. Lakesiz uygulamaları, en üstün, sınırsız ahşap kabuk deneyimi için en saf tonu sunar.
Premier’in 20 yılı aşkın süredir amiral gemisi olan akustik bateri seti Elite, kalite ve ses performansında en iyiyi arayan profesyonel davulcular için mükemmel olan eksiksiz bir üst düzey özellik sunar.

Özellikler

 • Yeni harmanlanmış kabuk formülü
 • 4,8 mm, 4 katlı ince kabuk yapısı
 • 2 katlı Kuzey Amerika huş ağacı ve 2 katlı Kuzey Amerika akçaağaç
 • 1” kayın destek halkaları
 • 3 mm küçük boyutlu tom çapı
 • 45 derece hassas kesimli yatak kenarı
 • Elit gergi pabucu tasarımı
 • Düşük profilli ISO montaj sistemi
 • Entegre hafıza kilidi tasarımlı Tom braketi
 • 2,3 mm üçlü flanşlı çelik çemberler
 • 20 telli pirinç trampet telleri
 • Ağır hizmet tipi 610 trampet süzgeci
 • Koruyucu kauçuk kaideli döküm pençe kancaları
 • Remo Pinstripe UT davul derileri
 • Tom tutucu kelepçesi yalnızca kabuk paketlerine dahildir
 • Birinci sınıf saten, parlak lake ve ışıltılı lake kaplamalar

Opsiyonel Extra Tercihler

8″ x 7″ Rack Tom PEX0807T
10″ x 8″ Rack Tom PEX1008T
12″ x 9″ Rack Tom PEX1209T
13″ x 9″ Rack Tom PEX1309T
13″ x 10″ Rack Tom PEX1310T
14″ x 14″ Floor Tom PEX1414F
16″ x 14″ Floor Tom PEX1614F
16″ x 16″ Floor Tom PEX1616F
18″ x 16″ Floor Tom PEX1816F
20″ x 16″ Bass Drum PEX2016B
22″ x 16″ Bass Drum PEX2216B
24″ x 14″ Bass Drum PEX2414B
20″ x 10″ Gong Drum PEX2010G
14″ x 5.5″ Snare Drum PEX1455S
14″ x 6.5″ Snare Drum PEX1465S
14″ x 8″ Snare Drum PEX1408S