GENİSTA Serisi

Premier’in 100. yıldönümünü kutlamak amacıyla Genista 100SE, 90’larda piyasaya sürülen orijinal, desteksiz huş ağacı kaplaması kitinin benzersiz bir versiyonudur. Özel sürüm 6 parçalı kabuk paketi, Premier’in benzersiz üç bantlı kaplamasını Genista Classic’in ayırt edici özelliklerinin yanı sıra yeniden tasarlıyor.

GENİSTA 100SE

Premier’in yüzüncü yılına denk gelecek şekilde piyasaya sürülen Genista 100SE, Genista Classic’in özel bir versiyonudur. Tek bir kaplama seçeneği mevcuttur: Premier’in mirasını kutlayan, güzel lake kaplamalı üç bant. Orijinal özelliklerin birçoğunu bünyesinde barındıran, kendine özgü görünümü ve sesi, Premier tarafından üretilen ilk desteksiz huş ağacı kaplaması olan 90’lı yıllarda Genista’yı tanımlayan ikonik gergi pabucu tasarımlarından ve birinci sınıf kabuktan kaynaklanmaktadır.
Genista 100SE’nin göz alıcı dış yüzeyi kusursuzdur. Kaplamanın huş ağacı damarlarını sergileyen kırmızı lekeli şeritlere sahip lake üçlü bant, düz beyaz kontrastla geçmiş yılların en popüler renk seçimlerinden birini anımsatıyor. Her kaplamanın kalbinde, orijinal krom montajlı rozet kaidesinin geri dönüşü sayesinde kalitenin amblemi olan ünlü “P” arması gururla oturuyor. Üç bantlı kaplamayla birleştirilen Genista 100SE, benzersiz bir Premier hissine sahiptir.

Özellikler

 • Yüzüncü yıla özel baskı
 • Trampet dahil 6 parçalı kabuk paketi
 • Çok parlak üç bantlı lake kaplama
 • Birinci sınıf Kuzey Amerika huş ağacı katmanı
 • Tom ve Snare: 5,6 mm, 7 katlı kabuk yapısı
 • Bas: 7,2 mm, 9 katlı kabuk yapısı
 • 6mm küçük boyutlu tom çapı
 • 45 derece hassas kesimli yatak kenarı
 • Orijinal Genista gergi pabucu tasarımı
 • Düşük profilli ISO montaj sistemi
 • Entegre hafıza kilidi tasarımlı Tom braketi
 • 2,3 mm üçlü flanşlı çelik çemberler
 • Ağır hizmet tipi 610 trampet süzgeci
 • Döküm pençe kancaları
 • Tamamen lake bas davul çemberleri
 • Remo Pinstripe UT davul derileri
 • Tom tutucu kelepçesi dahildir
Yalnızca 6 parçalı kaplama paketi olarak mevcut olan Genista 100SE, olağanüstü ağırlık sunan ve hızlı çürümeyle saldırı sağlayan tamamen huş ağacı kaplamalarından yararlanır. Tom ve trampet kaplamaları 5,6 mm, 7 katlı kalınlıktayken, biraz daha kalın olan 7,2 mm, 9 katlı bas kabuğu daha fazla hacim ve etki sağlar.
Premier’in yıllar içinde öncülük ettiği pek çok yeniliği benimseyen tom kaplamaları, çaplarında orijinal Genista 6 mm’lik daha küçük boyutlandırmayı benimsiyor. Bu, daha kolay, daha pozitif bir akort deneyimi sağlar ve çalınırken olağanüstü netlik ve netlik garanti eder. Tüm Genista kabukları hassas kesimlidir ve optimum ses performansı için saldırıyı, rezonansı ve sürdürülebilirliği daha da artırmaya yardımcı olan 45 derecelik bir dayanma kenarına sahiptir.
Ayrıca, tüm Genista gergi pabucu dökümleri, maksimum özgünlük için orijinal fabrika çizimlerine göre yeniden düzenlenmiştir. Daha büyük bas kulağı ve ünlü çift uçlu trampet kulağı bir kez daha geri dönüyor; ikisi de yıllar boyunca davulcuların favorisi oldu. Daha sonra her kulak, daha büyük ve tavizsiz bir tonu garanti etmek için yalıtkan, kalıplanmış bir kaide kullanılarak ilgili kabuğuna takılır.
Genista 100SE aynı zamanda Premier’in, maksimum stabilite ve güvenilir kurulum konumu sunan entegre bellek kilitlerine sahip özel olarak tasarlanmış braketlerine de sahiptir ve bu da onları yüksek basınçlı sahne ve stüdyo performansları için ideal kılar. Düşük profilli bir ISO montaj sisteminin dahil edilmesi, monte edilen tomların ton rezonansını geliştirerek klasik Genista görünümünü güçlendirirken ilave sürdürülebilirlik sunar. Bu, 2,3 mm’lik üçlü flanşlı çelik halkalarla eşleştirildiğinde, eklemli tom dolguları için istenmeyen imalar riskini en aza indirmeye yardımcı olur.
Tamamen lake uyumlu bas davul çemberleri ve 14″ x 5,5″ trampet davuluyla tamamlanan Genista 100SE, Premier’in yüzüncü yılını yalnızca sınırlı bir süre için kutluyor ve pek çok şeyi kapsayan özel bir sürüm kiti arayan koleksiyoncular ve davulcular için ideal. Premier’in büyük mirası.

GENİSTA CLASSİC

GENİSTA Classic

Görünümü kadar cesur ve farklı bir sese sahip olan Genista Classic davullar, birinci sınıf tamamen huş ağacından yapılmış katmanlı kaplama yapısı, 6 mm’lik küçük tom çapı ve benzersiz kulp tasarımıyla köklerine geri dönüyor.

Ermine White (ERI)

Red Sparkle (RSX)

Shadow Fade (SAF)

Vintage Gold Sparkle (VGX)

Orijinal Genista kitleri olağanüstü performansları, ses kalitesi ve davulcular arasında eskimeyen görünümleriyle ünlüdür. Premier’in ürettiği ilk desteksiz huş ağacı kaplaması, klasik sesiyle dünya çapında beğeni topluyor. Bu, kendine özgü gerginlik pabucu dökümleriyle eşleştirildiğinde, Premier’in en saygı duyulan davul tasarımlarından birine geri döndüğünü ve böylece oyuncuların Genista’ya yeniden aşık olabileceğini görüyoruz.
Tamamı huş ağacı olan Genista Classic kabuklarının sesi kusursuzdur. Tonsal olarak olağanüstü bir ağırlık sunarlar ve herhangi bir müzik topluluğunu parçalayabilecek kadar hızlı bir bozulma ile saldırırlar. Tom ve trampet kaplamaları 5,6 mm, 7 katlı kalınlıktayken, biraz daha kalın olan 7,2 mm, 9 katlı bas kabuğu daha fazla hacim ve etki sağlar.
Premier’in yıllar içinde öncülük ettiği pek çok yeniliği benimseyen tom kabukları, çaplarında orijinal Genista 6 mm’lik daha küçük boyutlandırmayı benimsiyor. Bu, daha kolay, daha pozitif bir akort deneyimi sağlar ve çalınırken olağanüstü netlik ve netlik garanti eder. Tüm Genista kabukları hassas kesimlidir ve optimum ses performansı için saldırıyı, rezonansı ve sürdürülebilirliği daha da artırmaya yardımcı olan 45 derecelik bir dayanma kenarına sahiptir.
Orijinal Genista’nın şüphesiz en ayırt edici özelliği gergi pabucu tasarımıydı. Cesur dökümler birçok davulcunun favorisidir. Genista Classic daha büyük bas kulağına geri dönerken trampet ünlü çift uçlu kulağı içerir. Maksimum özgünlük, performans ve estetik için tüm dökümler orijinal fabrika çizimlerine göre yeniden düzenlendi. Daha sonra her kulak, daha büyük ve tavizsiz bir tonu garanti etmek için yalıtkan, kalıplanmış bir kaide kullanılarak ilgili kabuğuna takılır.
Kit aynı zamanda Premier’in, maksimum stabilite ve güvenilir kurulum konumu sunan entegre bellek kilitlerine sahip özel olarak tasarlanmış braketlerini de içerir ve bu da onları yüksek basınçlı sahne ve stüdyo performansları için ideal kılar.

Özellikler

 • Birinci sınıf Kuzey Amerika huş ağacı katmanı
 • Tom ve Snare: 5,6 mm, 7 katlı kabuk yapısı
 • Bas: 7,2 mm, 9 katlı kabuk yapısı
 • 6mm küçük boyutlu tom çapı
 • 45 derece hassas kesimli yatak kenarı
 • Orijinal Genista gergi pabucu tasarımı
 • Düşük profilli ISO montaj sistemi
 • Entegre hafıza kilidi tasarımlı Tom braketi
 • 2,3 mm üçlü flanşlı çelik çemberler
 • Ağır hizmet tipi 610 trampet süzgeci
 • Döküm pençe kancaları
 • Tamamen lake bas davul çemberleri
 • Remo Pinstripe UT davul derileri
 • Tom tutucu kelepçesi dahildir
 • Birinci sınıf leke cilası ve ışıltılı cila kaplamaları

Opsiyonel Extra Tercihler

8″ x 7″ Rack Tom PGB0807T
10″ x 7″ Rack Tom PGB1007T
12″ x 8″ Rack Tom PGB1208T
13″ x 9″ Rack Tom PGB1309T
14″ x 14″ Floor Tom PGB1414F
16″ x 16″ Floor Tom PGB1616F
18″ x 16″ Floor Tom PGB1816F
20″ x 16″ Bass Drum PGB2016B
22″ x 18″ Bass Drum PGB2218B
24″ x 14″ Bass Drum PGB2414B
14″ x 5.5″ Snare Drum PGB1455S
14″ x 7″ Snare Drum PGB1407S
Düşük profilli bir ISO montaj sisteminin dahil edilmesi, monte edilen tomların ton rezonansını geliştirerek klasik Genista görünümünü güçlendirirken ilave sürdürülebilirlik sunar. Bu, 2,3 mm’lik üçlü flanşlı çelik halkalarla eşleştirildiğinde, eklemli tom dolguları için istenmeyen imalar riskini en aza indirmeye yardımcı olur.
İki adet isteğe bağlı huş kaplaması trampet tamburu seçeneği de mevcuttur. İster 5,5″in yüksek perdeli çatlağını, ister 7″nin ağırlıklı rezonansını isteyin, her ikisi de 14″ çapındadır ve hızlı serbest bırakma özelliği sunan orijinal 610 trampet mekanizmasını içerir, trampet kafasını değiştirmeden trampet kafasını değiştirmenize olanak tanır. Trampet ayarı ve gerginlik.
Her Genista Classic kaplama, kusursuz leke ve ışıltılı parlak lake kaplama seçenekleriyle önceki modele saygı duruşunda bulunuyor. Her kaplamanın kalbinde, orijinal krom montajlı rozet kaidesinin geri dönüşü sayesinde kalitenin amblemi olan ünlü “P” arması gururla oturuyor. Tamamen lake uyumlu bas davul çemberleriyle tamamlanan her Genista kaplaması, nemli ortamlarda ömrünü korumak ve uzatmak için nem önleyici bir iç cila ile korunmaktadır.
Bir dizi popüler kaplama paketi ve aralarından seçim yapabileceğiniz belirli bir dizi eklentiyle sunulan Genista Classic, Premier’in en unutulmaz davul kitlerinden birinin son derece saygın huş ağacı sesini arayan canlı, stüdyo veya ev davulcuları için idealdir.

GENİSTA MAPLE

GENİSTA Maple

Akçaağaç kaplamalarının daha açık tonunu arayan müzisyenler için tasarlanmış, daha zengin, daha sıcak bir sese sahip Genista’nın orijinal ve farklı görünümü.

Pink (PIN)

Pistachio (PIS)

Purple Fade Sparkle (PSF)

Silver Sparkle (SSX)

Son derece saygın orijinal Genista kitleri, olağanüstü ses kaliteleri sayesinde davulcular arasında saygıyla karşılandı. Bu mirası genişleten tamamen yeni Genista Maple, akçaağaç kaplamalarıyla daha çok ilişkilendirilen daha zengin, daha sıcak tonu arayan davulcular için harika çok yönlülük sunarken, onu müzisyenlerin favorisi haline getiren zamansız ama cesur, gergi pabucu tasarımının ayırt edici görünümünü koruyor.
Genista Maple’ın desteklenmeyen birinci sınıf Kuzey Amerika akçaağaç kaplamaları, olağanüstü sıcaklık ve inanılmaz alt düzey vuruşlarla dengeli, anlaşılır bir ton sunar. Tom ve trampet kaplamaları 5,6 mm, 7 katlı kalınlıktayken, biraz daha kalın olan 7,2 mm, 9 katlı bas kabuğu daha fazla dayanıklılık ve düşük frekanslı vuruş sağlar.
Orijinal Genista gibi, tom kaplamaları da çap olarak 6 mm daha küçüktür; bu, Premier’in yıllar içinde öncülük ettiği birçok yenilikten biridir ve daha pozitif bir ayar ve daha net bir ses kalitesi sunar. Tüm Genista kaplamaları hassas kesimlidir ve optimum ses performansı için saldırıyı, rezonansı ve sürdürülebilirliği daha da artırmaya yardımcı olan 45 derecelik bir dayanma kenarına sahiptir.
Orijinal Genista’yı süsleyen cesur, ayırt edici, ayrı gergi pabucu dökümleri, maksimum özgünlük için orijinal fabrika çizimleri ve spesifikasyonlarından yeniden şekillendirilerek bir kez daha geri dönüyor. Daha büyük bas pabucu ve ünlü çift uçlu trampet pabucu tasarımları, daha sonra, daha büyük, tavizsiz bir tonu garanti etmek için yalıtkan, kalıplanmış bir kaide kullanılarak ilgili kabuklarına takılır.
Yeni, şık, düşük profilli bir ISO montaj sistemi, ilave sürdürülebilirlik sunarak monte edilen her bir raf tomunun ton rezonansını artırırken, 2,3 mm’lik üç flanşlı çelik halkalar, istenmeyen armoni riskini en aza indirir. Monte edilen tüm donanım braketleri Premier tarafından özel olarak tasarlanmıştır ve maksimum stabilite ve güvenilir kurulum ve arıza için entegre bellek kilitleri içerir; çalışan davulcular için idealdir.

Özellikler

 • Birinci sınıf Kuzey Amerika akçaağaç katmanı
 • Tom ve Snare: 5,6 mm, 7 katlı kabuk yapısı
 • Bas: 7,2 mm, 9 katlı kabuk yapısı
 • 6mm küçük boyutlu tom çapı
 • 45 derece hassas kesimli yatak kenarı
 • Orijinal Genista gergi pabucu tasarımı
 • Düşük profilli ISO montaj sistemi
 • Entegre hafıza kilidi tasarımlı Tom braketi
 • 2,3 mm üçlü flanşlı çelik çemberler
 • Ağır hizmet tipi 610 trampet süzgeci
 • Döküm pençe kancaları
 • Tamamen lake bas davul çemberleri
 • Remo Pinstripe UT davul derileri
 • Tom tutucu kelepçesi dahildir
 • Birinci sınıf parlak lake ve ışıltılı lake kaplamalar

Opsiyonel Extra Tercihler

8″ x 7″ Rack Tom PGM0807T
10″ x 7″ Rack Tom PGM1007T
12″ x 8″ Rack Tom PGM1208T
13″ x 9″ Rack Tom PGM1309T
14″ x 14″ Floor Tom PGM1414F
16″ x 16″ Floor Tom PGM1616F
18″ x 16″ Floor Tom PGM1816F
20″ x 16″ Bass Drum PGM2016B
22″ x 18″ Bass Drum PGM2218B
24″ x 14″ Bass Drum PGM2414B
14″ x 5.5″ Snare Drum PGM1455S
14″ x 7″ Snare Drum PGM1407S

 

Kitlerini tamamlamak isteyenler için iki adet opsiyonel Genista Maple trampet davulu mevcuttur. İster 5,5″in yüksek perdeli çatlağını, ister 7″nin ağırlıklı rezonansını isteyin, her ikisi de 14″ çapındadır ve hızlı serbest bırakma özelliği sunan orijinal 610 trampet mekanizmasını içerir, trampet kafasını değiştirmeden trampet kafasını değiştirmenize olanak tanır. Trampet ayarı ve gerginlik.
Her Genista Akçaağaç, her yaştan davulcuya hitap edecek daha taze, daha modern bir görünüm için kusursuz bir katı leke ve ışıltılı parlak lake kaplama seçeneği sunar. Her kaplamanın kalbinde, orijinal krom montajlı rozet kaidesinin geri dönüşü sayesinde kalitenin amblemi olan ünlü “P” arması gururla oturuyor. Tamamen lake uyumlu bas davul çemberleriyle tamamlanan her Genista kaplaması, nemli ortamlarda ömrünü korumak ve uzatmak için nem önleyici bir iç cila ile korunmaktadır.
Bir dizi popüler kabuk paketi ve aralarından seçim yapabileceğiniz belirli bir dizi eklentiyle sunulan Genista Maple, klasik davul tasarımının çağdaş bir yeniden tasavvurunda ton, saldırı ve gövdenin mükemmel karışımını arayan davulcular için idealdir.
Her Genista Classic kaplama, kusursuz leke ve ışıltılı parlak lake kaplama seçenekleriyle önceki modele saygı duruşunda bulunuyor. Her kaplamanın kalbinde, orijinal krom montajlı rozet kaidesinin geri dönüşü sayesinde kalitenin amblemi olan ünlü “P” arması gururla oturuyor. Tamamen lake uyumlu bas davul çemberleriyle tamamlanan her Genista kaplaması, nemli ortamlarda ömrünü korumak ve uzatmak için nem önleyici bir iç cila ile korunmaktadır.
Bir dizi popüler kaplama paketi ve aralarından seçim yapabileceğiniz belirli bir dizi eklentiyle sunulan Genista Classic, Premier’in en unutulmaz davul kitlerinden birinin son derece saygın huş ağacı sesini arayan canlı, stüdyo veya ev davulcuları için idealdir.

GENİSTA HERİTAGE

GENİSTA Heritage

Geçmişin klasik konfigürasyonlarından ilham alan Genista Heritage, orijinal Genista’nın aynı ayırt edici sesini ve görünümünü, öne çıkan bir kit arayan davulcular için vintage esintili bir kurulum biçiminde sunuyor.

Aqua Sparkle (AQX)

Vintage Gold Sparkle (VGX)

Orijinal Genista uzun zamandır davulcular arasında olağanüstü ses performansıyla eş anlamlı olmuştur. Klasik sesi, Premier tarafından üretilen ilk desteksiz huş ağacı kaplamasının sonucudur. Ayırt edici görünümü artık ikonik olan bireysel gergi pabucu tasarımından türetilmiştir. Orijinali gibi, tamamen yeni Genista Heritage da bu temel özellikleri benimsiyor ve çok aranan Genista sesine ve görünümüne yeni bir retro konfigürasyon yelpazesiyle geri dönüyor.
Genista’nın desteklenmeyen birinci sınıf tamamen huş ağacı kaplamaları, ses açısından kusursuzdur. Tam gövdeli bir saldırıya ve gerçek bir kesimle net ve kesin olmasını sağlayan hızlı bir bozulmaya sahiptir. Tom ve trampet kaplamaları 5,6 mm, 7 katlı kalınlıktayken, biraz daha kalın olan 7,2 mm, 9 katlı bas kabuğu daha fazla hacim ve etki sağlar.
Premier’in yıllar içinde öncülüğünü yaptığı pek çok yeniliği benimseyen tom kaplamaları, daha kolay, daha pozitif ayarlama ve hatta daha net ses kalitesi için çaplarında orijinal 6 mm’lik daha küçük boyutlandırmayı benimser. Tüm Genista kaplamaları gibi, 45 derecelik yatak kenarı da sesi ve akordu geliştirmek için hassas bir şekilde kesilmiştir.

Özellikler

 • Birinci sınıf Kuzey Amerika huş ağacı katmanı
 • Tom ve Snare: 5,6 mm, 7 katlı kabuk yapısı
 • Bas: 7,2 mm, 9 katlı kabuk yapısı
 • 6mm küçük boyutlu tom çapı
 • 45 derece hassas kesimli yatak kenarı
 • Orijinal Genista gergi pabucu tasarımı
 • Entegre hafıza kilidi tasarımlı Tom braketi
 • 2,3 mm üçlü flanşlı çelik çemberler
 • Ağır hizmet tipi 610 trampet süzgeci
 • Döküm pençe kancaları
 • Tamamen lake bas davul çemberleri
 • Remo Pinstripe UT davul derileri
 • Tom tutucu kelepçesi dahildir
 • Birinci sınıf ışıltılı lake kaplamalar

Opsiyonel Extra Tercihler

10″ x 7″ Rack Tom PGH1007T
14″ x 5.5″ Snare Drum PGB1455S
14″ x 7″ Snare Drum PGB1407S

 

Orijinal Genista’nın en ayırt edici özelliği gergi pabucu tasarımıydı. Cesur dökümler birçok davulcunun favorisi. Genista Heritage daha büyük bas kulağına geri dönerken trampet ünlü çift uçlu kulağı içeriyor. Maksimum özgünlük, performans ve estetik için tüm dökümler orijinal fabrika çizimlerine göre yeniden düzenlendi. Daha sonra her kulak, daha büyük ve tavizsiz bir tonu garanti etmek için yalıtkan, kalıplanmış bir kaide kullanılarak ilgili kaplamasına takılır.
Kit ayrıca, maksimum stabilite ve güvenilir kurulum konumu sunan entegre hafıza kilitlerine sahip, eski bateri kitlerine saygı duruşu niteliğinde her bir tom kaplamasına doğrudan monte edilen Premier’in ısmarlama tasarımlı braketlerini de içerir. İstenmeyen tonlama riskini ortadan kaldırmak için raf ve zemin tom’ları ayrıca 2,3 mm’lik üç flanşlı çemberlerle birlikte gelir.
İki huş ağacı kaplamalı trampet seçeneği Genista Heritage’ı tamamen tamamlıyor. İster 5,5″in yüksek perdeli çatlağını, ister 7″nin ağırlıklı rezonansını isteyin, her ikisi de 14″ çapındadır ve hızlı serbest bırakma özelliği sunan orijinal 610 trampet mekanizmasını içerir, trampet kafasını değiştirmeden trampet kafasını değiştirmenize olanak tanır. Trampet ayarı ve gerginlik.
Genista Heritage kiti, güzel, ışıltılı, parlak lake kaplamalardan oluşan kusursuz bir seçim sunar. Her kaplamanın kalbinde, orijinal krom montajlı rozet kaidesinin geri dönüşü sayesinde kalitenin amblemi olan ünlü “P” arması gururla oturuyor. Tamamen lake uyumlu bas davul çemberleriyle tamamlanan her Genista kaplaması, nemli ortamlarda ömrünü korumak ve uzatmak için nem önleyici bir iç cila ile korunmaktadır.
Aralarından seçim yapabileceğiniz özenle seçilmiş bir dizi eklentiyle birlikte vintage esintili kaplama paketi seçenekleriyle sunulan Genista Heritage, orijinal Genista’nın klasik huş ağacı sesini daha benzersiz bir ortamda arayan canlı, stüdyo veya ev davulcuları için idealdir. yukarı.