REVOLUTİON Serisi

İster bagetleri ilk kez elinize alıyor olun, ister davul çalmaya olan kaybolan tutkunuzu yeniden canlandırmak istiyor olun, tamamen yeni Revolution serisi, çalmaya hazır bir paket olarak tasarlanmıştır ve başlamanız için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar; eksik olan tek şey. davulcudur.

Black (BKW)

Red Sparkle (RSW)

White (WHW)

Premier bateri kitleri, kusursuz görünümleri, efsanevi sesleri ve benzersiz hisleri sayesinde yıllar boyunca birçok davulcunun ilk tercihi olmuştur. Revolution, adından da anlaşılacağı üzere Premier’in başlangıç seviyesindeki bateri kitlerine yaklaşımında bir dönüm noktasıdır. Özelliklerle dolu, yeni standardı belirliyor.
Çalmaya hazır tüm Revolution kitlerinin kurulumu kolaydır ve hevesli bir davulcunun kutudan çıkar çıkmaz ihtiyaç duyduğu her şeyle birlikte gelir; tam beş parçalı bateri seti, trampet sehpası, hi-hat ve 14’lü bateriyi monte etmek için zil sehpaları dahil. “hi-hat ve 16” çarpışma/ride zilinin yanı sıra tek bir bas pedalı, davul taburesi ve bir çift 5A baget. Eksiksiz Premier deneyimi – hepsi tek bir pakette.
Kabuklar, inanılmaz vuruş ve artikülasyon için 7,5 mm’lik 6 katlı kavaktan dikkatlice şekillendirilirken, 45 derecelik dayanma kenarı kafa temasını ve Revolution’ın genel sesini iyileştirir. Premier’in düşük kütle gerilimli pabuç dökümleri istikrarlı akort sunar ve kavak ağacı kabuğunun daha fazla titreşimle rezonansa girmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Canlı ve duyarlı 14″ x 5″ ahşap trampetin eklenmesi, Revolution’ı yeni keşfettikleri müzik yolculuklarında her davulcuyu destekleyebilecek çok yönlü mükemmel bir trampet haline getiriyor.
Güçlü ve güvenilir olan Revolution’da bulunan tüm donanımlar, çift destekli ayakları sayesinde en ağır vuruşları bile destekler. Her bir standın ayarlanabilir yapısı ve Roklok tarzı tom tutucusu, her boydaki oyuncular için optimize edilmiş bir çalma pozisyonunun kolayca elde edilmesini sağlar ve forma oturduklarında kendilerini rahat hissetmelerine olanak tanır.

ÖZELLİKLER

 • Aşağıdakileri içeren, hazır paketler.

– 5 parçalı bateri seti
– Hi-hat, zil ve trampet standları
– 14″ hi-hat’lar ve 16″ çarpışma/ride zilleri
– Tek bas pedalı
– Davul taburesi
– 5A bagetler

 • 7,5 mm, 6 katlı kavak kabuğu yapısı
 • 45 derecelik yatak kenarı
 • Birinci sınıf düşük kütleli gerilim pabucu tasarımı
 • Hafıza kilitli Roklok tarzı çift tom tutucu
 • Üç flanşlı çelik çemberler
 • Eşleşen ahşap trampet davulu
 • Chrome donanımı
 • Çift destekli standlar
 • Üç adet dayanıklı PVC kaplama seçeneği
 • İki genişletme paketi (ayrı olarak satılır)

OPSİYONEL EXTRA TERCİHLER

Revolution 10″ Splash & Cymbal Arm PRHWEXPACK1
Revolution 20″ Ride Cymbal & Boom Stand PRHWEXPACK2
İster yeni başlıyor olun ister ilk grubunuzu oluşturuyor olun, birlikte verilen zil paketi, başlangıç seviyesindeki davulcuların zamanı ve temel ritmik kalıpları tutmayı öğrenmek için ideal olan harika bir ses setine sahip olduğu anlamına gelir. Ayrıca, iki zil genişletme paketi (ayrı olarak satılır), mevcut kurulumunuza 10″ splash veya 20″ ride zili ekleyerek kitinizle birlikte büyümenize olanak tanır.
İkonik “P” armasını dengeleyen üç dayanıklı PVC kaplama seçeneğiyle sunulan Revolution davulları, evde, grup provalarında ve hatta ilk konserinizde bireyselliğinizi kucaklıyor. Geçmişteki ve günümüzdeki pek çok harika davulcu gibi, ilk bateri kitinizi Premier yapın.