ARTİST Snare Drums

Tarz ve sesin mükemmel karışımı Artist trampet davulları, bol atak ve muhteşem projeksiyon ile kuru bir ses sağlayan tamamen huş ağacından yapılmış bir yapıya sahiptir.

Black Ash Satin (BAS)

Natural Ash Satin (NAS)

Opsiyonel Extra Tercihler

13″ x 7″

 • PAB1307S

14″ x 5,5″

 • PAB1455S

14″ x 6,5″

 • PAB1465S

14″ x 8″

 • PAB1408S
İster konserde ister kayıtta olsun, her unutulmaz davul sesinin kalbinde harika bir trampet vardır. Kurulumlarını kişiselleştirmek ve sesleriyle denemeler yapmak isteyen oyuncular için harika bir seçim olan Artist Snares, inanılmaz saldırı ve projeksiyon ile kuru bir ses sağlayan tamamen huş ağacı kabuğuyla istisna değildir.
7,5 mm’lik 6 katlı daha kalın kabuk yapısı, küçük ve samimi mekanlarda öne çıkan bir projeksiyon seviyesi sağlayarak PA sisteminden amplifikasyon ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, doğal olarak güzel atak, artikülasyon ve ağırlık üreten huş ağacı yapısını tamamlayarak her trampeti evde kayıt için uygun hale getirir.

Özellikler

 • Egzotik dişbudak dış kaplamalı tamamen huş ağacı kabuğu
 • 7,5 mm, 6 katlı kabuk yapısı
 • 45 derecelik yatak kenarı
 • Yeni ‘Deco’ tarzı gergi pabucu tasarımı
 • 1,5 mm üçlü flanşlı çelik çemberler
 • 20 telli trampet teli
 • Trampet şeridi
 • Kaplamalı davul kafaları
 • İki saten kaplama seçeneği
Tüm Artist trampet davul montaj donanımı, dayanıklılığı artırmak, ses kalitesini geliştirmek ve her huş ağacı kabuğunun akort aralığını geliştirmek için tasarlanmıştır. Premier’in klasik trampet yaratma konusundaki zengin mirasından ilham alan, yeniden tasarlanmış düşük kütleli saplar, Art Deco hareketinin tasarımlarından büyük ölçüde etkilenmiştir. Bu sadece trampetin estetik çekiciliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda kabuğun serbestçe rezonansa girmesini sağlayarak tonunu ve genel performansını artırır.
Dört popüler trampet sesi seçeneğiyle trampet koleksiyonunuzu genişletmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Rock ve Pop için bol miktarda vuruş ve atak içeren derin bir trampet veya otantik Hip-Hop ve R’n’B tonları için karakterli yüksek perdeli bir trampet arzuluyorsanız, Artist trampet davulları sesinizi daha da tanımlamanıza olanak tanır.
Artist trampet davulları sadece harika ses çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda da rolüne uygun görünüyorlar. Egzotik dişbudak dış kaplama, birçok davulcunun trampetini süsleyen ikonik ‘P’ amblemiyle mükemmel bir kontrast oluşturarak, kitinizle kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak bir trampet seçmenize olanak tanıyarak daha fazla esneklik sağlayan iki çarpıcı saten kaplama seçeneğiyle mevcuttur. yıllar.
Davul çalma tarzınız ne olursa olsun, Artist trampet davulları kişisel davul koleksiyonunuzu genişletirken kendi imzanızı taşıyan sesinizi geliştirmenize yardımcı olacak harika bir seçenektir.
Premier’in 610 trampet mekanizması hızlı çıkarma özelliği sunarak trampet ayarını ve gerginliğini değiştirmeden trampet kafasını değiştirmenize olanak tanır.
Elite trampetlerin alt kısmında yer alan pirinç teller, çelik emsallerine göre çok daha parlak, daha sıcak bir ton sağlar. Canlı performans için ideal olan pirinç trampet telleri, paslanmaya karşı dayanıklı tasarımı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım ömrü sağlar ve bu da onları her türlü nem seviyesindeki gösteriler için uygun kılar.
Elit kaplamaların önemi estetiğin çok ötesine uzanır. Her teklifin kendine özgü avantajları vardır.
Zamanlarını yolda geçiren turne davulcuları için, yüksek parlaklıktaki cila ve ışıltılı cila kaplamaların dayanıklı yapısı, Elite davulların geceler boyu süren yoğun kullanıma dayanabilmesini sağlarken, sahne ve mekan aydınlatmasına nefes kesici bir tepki sunar.
Stüdyoda oturum çalışmalarına daha fazla zaman harcayan oyuncular saten yüzeylere çekilecek. Lakesiz uygulamaları, en üstün, sınırsız ahşap kabuk deneyimi için en saf tonu sunar.
Premier’in 20 yılı aşkın süredir amiral gemisi olan akustik bateri seti Elite, kalite ve ses performansında en iyiyi arayan profesyonel davulcular için mükemmel olan eksiksiz bir üst düzey özellik sunar.