GENİSTA 100 SE Snare Drums

Premier’in 100. yılını kutlayan Genista 100SE trampet davulları, 90’larda piyasaya sürülen orijinal, desteksiz huş trampetlerin yeniden tasarlanmış halidir. İki benzersiz model, Genista’nın pek çok davulcu tarafından beğenilen ayırt edici çift uçlu gergi pabucu tasarımının geri dönüşünü görüyor ve her biri çarpıcı, özel üretim üç bantlı lake ile kaplanıyor.

GENISTA 100SE Snare Drums

Opsiyonel Extra Tercihler

14″ x 5,5″

 • PGB1455S100SE

14″ x 7″

 • PGB1407S100SE
Premier’in yüzüncü yılına denk gelecek şekilde piyasaya sürülen Genista 100SE trampet davulları, Premier’in mirasını kutlayan, güzel lake kaplamalı üç bantla tamamlanan iki özel sürüm modelden oluşan bir seridir. Dahası, Premier tarafından üretilen ilk desteksiz huş ağacı kabuğu olan 90’lı yıllarda Genista’yı tanımlayan orijinal özelliklerin çoğunu bünyesinde barındırıyor.
Genista 100SE trampetlerin göz alıcı kabuk kaplamaları kusursuzdur. Kabuğun huş ağacı damarlarını sergileyen kırmızı lekeli şeritlere sahip lake üçlü bant, düz beyaz kontrastla geçmiş yılların en popüler renk seçimlerinden birini anımsatıyor. Her kabuğun kalbinde, orijinal krom montajlı rozet kaidesinin geri dönüşü sayesinde kalitenin amblemi olan ünlü “P” arması gururla oturuyor. Üç bantlı kaplamayla birleştirilen bu trampetler benzersiz bir Premier hissine sahiptir.

Özellikler

 • Yüzüncü yıla özel baskı
 • İki boyut seçeneği: 14″ x 5,5″ veya 14″ x 7″
 • Çok parlak üç bantlı lake kaplama
 • Birinci sınıf Kuzey Amerika huş ağacı katmanı
 • 5,6 mm, 7 katlı kabuk yapısı
 • 45 derece hassas kesimli yatak kenarı
 • Orijinal Genista gergi pabucu tasarımı
 • 2,3 mm üçlü flanşlı çelik çemberler
 • Ağır hizmet tipi 610 trampet süzgeci
 • 20 telli trampet teliRemo Kaplamalı UT davul derileri
Orijinal iki Genista trampet boyutu bir kez daha geri dönüyor: yüksek perdeli çatlağıyla 14″ x 5,5″ ve ağırlıklı rezonansıyla 14″ x 7″. Her ikisi de çok çeşitli akortlara kolayca uyum sağlar ve trampet ayarını ve gerginliğini değiştirmeden trampet kafasını değiştirmenize olanak tanıyan hızlı serbest bırakma özelliği sunan Premier 610 trampet mekanizmasıyla donatılmıştır.
Tamamen huş ağacından yapılmış 5,6 mm, 7 katlı kabuğun sesi kusursuzdur. Tonsal olarak olağanüstü bir ağırlık sunarlar ve herhangi bir müzik topluluğunu parçalayabilecek kadar hızlı bir bozulma ile saldırırlar. Tüm Genista kabukları hassas kesimlidir ve optimum ses performansı için saldırıyı, rezonansı ve sürdürülebilirliği daha da artırmaya yardımcı olan 45 derecelik bir dayanma kenarına sahiptir. 2,3 mm’lik üçlü flanş halkaları, istenmeyen armonileri en aza indirmek için de mükemmeldir.
İlk Genista trampetlerinin en unutulmaz özelliklerinden biri ikonik çift uçlu trampet kulpuydu. Bu ayırt edici ve güzel tasarım, maksimum özgünlük, performans ve estetik için orijinal fabrika çizimlerine göre yeniden düzenlenerek bir kez daha geri dönüyor. Daha sonra her kulak, daha büyük ve tavizsiz bir tonu garanti etmek için yalıtkan, kalıplanmış bir kaide kullanılarak ilgili kabuğuna takılır.
Genista 100SE trampetler Premier’in 100 yıllık davul üretiminin bir kutlamasıdır ve yalnızca sınırlı bir süre için mevcuttur.