GENİSTA CLASSİC Snare Drums

Görünümü kadar cesur ve farklı bir sese sahip olan Genista Classic trampet davulları, birinci sınıf tamamen huş ağacından yapılmış katmanlı kabuk yapısı, 610 trampet mekanizması ve şaşmaz çift uçlu gerilim pabucu dökümünün geri dönüşüyle köklerine geri dönüyor.

Aqua Sparkle (AQX)

Ermine (ERI)

Red Sparkle (RSX)

Shadow Fade (SAF)

Vintage Gold Sparkle (VGX)

Opsiyonel Extra Tercihler

14″ x 5,5″

 • PGB1455S

14″ x 7″

 • PGB1407S
Orijinal Genista, davulcular arasında olağanüstü performansı, ses kalitesi ve eskimeyen görünümüyle ünlüydü. Premier tarafından üretilen ilk desteksiz huş ağacı kabuğu, klasik sesi davulcular arasında hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Bu, ayırt edici gerginlik pabucu dökümleriyle eşleştirildiğinde Premier’in en saygı duyulan trampet davul tasarımlarından birine geri dönmesini sağlar, böylece oyuncular Genista’ya yeniden aşık olabilirler.
Genista Classic, orijinal iki trampet boyutunu geri getiriyor: yüksek perdeli çatlağıyla 14″ x 5,5″ ve ağırlıklı rezonansı olan 14″ x 7″. Her ikisi de çok çeşitli akortlara kolayca uyum sağlar ve trampet ayarını ve gerginliğini değiştirmeden trampet kafasını değiştirmenize olanak tanıyan hızlı serbest bırakma özelliği sunan Premier 610 trampet mekanizmasıyla donatılmıştır.

Özellikler

 • Birinci sınıf Kuzey Amerika huş ağacı katmanı
 • 5,6 mm, 7 katlı kabuk yapısı
 • 45 derece hassas kesimli yatak kenarı
 • Orijinal Genista gergi pabucu tasarımı
 • 2,3 mm üçlü flanşlı çelik çemberler
 • Ağır hizmet tipi 610 trampet süzgeci
 • 20 telli trampet teli
 • Premier markalı trampet şeridi
 • Remo Kaplamalı UT davul derileri
 • Birinci sınıf leke cilası ve ışıltılı cila kaplamaları
Tamamen huş ağacından yapılmış 5,6 mm, 7 katlı kabuğun sesi kusursuzdur. Tonsal olarak olağanüstü bir ağırlık sunarlar ve herhangi bir müzik topluluğunu parçalayabilecek kadar hızlı bir bozulma ile saldırırlar. Tüm Genista kabukları hassas kesimlidir ve optimum ses performansı için saldırıyı, rezonansı ve sürdürülebilirliği daha da artırmaya yardımcı olan 45 derecelik bir dayanma kenarına sahiptir. 2,3 mm’lik üçlü flanş halkaları, istenmeyen armonileri en aza indirmek için de mükemmeldir.
İlk Genista trampetlerinin en unutulmaz özelliklerinden biri ikonik çift uçlu trampet kulpuydu. Bu ayırt edici ve güzel tasarım, maksimum özgünlük, performans ve estetik için orijinal fabrika çizimlerine göre yeniden düzenlenerek bir kez daha geri dönüyor. Daha sonra her kulak, daha büyük ve tavizsiz bir tonu garanti etmek için yalıtkan, kalıplanmış bir kaide kullanılarak ilgili kabuğuna takılır.
Kaplama seçeneklerinin her biri, daha önceki Genista’ların klasik renklerinden ilham almıştır. İster Ermine veya Shadow Fade’in kusursuz lekelerini, ister Kırmızı ve Vintage Altın ışıltının derin parlaklığını tercih edin, tüm yüzeyler birinci sınıf, çok parlak bir cila ile korunur. Her kabuğun kalbinde, orijinal krom montajlı rozet kaidesinin geri dönüşü sayesinde kalitenin amblemi olan ünlü “P” arması gururla oturuyor.
Bu Genista Classic trampetler her yaştan hırslı davulcuya hitap edecek ve büyüyen trampet koleksiyonuna hoş bir katkı sağlayacaktır.